امام زمان کیست؟

باید امام زمان را شناخت وگر نه قطعاً در گمراهی خواهیم بود. چنانکه امام صادق(ع) میفرماید برای شناخت امام زمان این دعا را بخوانید: «اللَّهُمَ‏ عَرِّفْنى‏ نَفْسَکَ‏ فَانَّکَ انْ لَمْ تُعَرِّفْنى نَفْسَکَ، لَمْ اعْرِفْ نَبَّیک اللّهُمَّ عَرِّفنى رَسوُلَکَ فَانَّکَ انْ لمَ تُعَرِّفْنى رَسوُلَکَ، لَمْ اعْرِفْ حُجَتَکَ، اللّهُمَّ عَرِّفنى حُجَّتَک فَانَّکَ انْ لَمْ تُعَرِّفْنى حُجَّتَکَ ضَلَلْتُ عَن دینى»

خدایا خودت را به من بشناسان که اگر خودت را به من نشناسانى پیامبرت را نخواهم شناخت، خدایا رسول خود را به من بشناسان که اگر او را به من نشناسانى حجتت را نخواهم شناخت و اگر حجت خود را به من نشناسانى در دینم گمراه خواهم شد.

بعضی از سایتها و افراد در حال حاضر شدیدن به پیشبینی هایی میپردازند مبنی بر اینکه امام زمان چه سالی ظهور میکند یا شعیب ابن صالح چه کسی است، سید خراسانی فلانی است و سید یمانی فلان شخص است ما اینجا خواهیم گفت که جز در راه اشتباه نیستند و به جای خدمت به اسلام ریشه اسلام را می خشکانند.

در کتاب غیبت نوشته شیخ طوسی (ره) در روایتی این چنین آمده است که شخصی به نام فضیل از امام محمد باقر(ع) پرسید:آیا برای این امر (ظهور) وقتی تعیین می شود؟ امام (ع) سه بار فرمود باشند:«کَذِبَ الوَِِقاتتون» تعیین کننده گان وقت (ظهور) دروغگویند.

من توصیه میکنم برای شناخنت حضرت حجت (ع) به جای اینکه دنبال شعیب و ... باشیم کمی تحقیقات صهیونیست ها رو در مورد امام زمان مطالعه کنیم که از نظر بنده آنها خوب امام عصر را شناخته اند. چرا که تحقیقاتشان کامل بوده و اکنون میدانند چگونه راه ظهور امام را مسدود کنند. خوب توجه کنید.

آنان فهمیده اند که راه ظهور امام زمان(ع) پیروی از رهنمودهای آن حضرت میباشد. و آن حضرت ما را به پیروی از مجتهدین و ولی فقیه سفارش میکنند.

در حوادث و رخدادهایی که واقع می شود به روایت کنندگان حدیث ما رجوع کنید که آنان حجت من بر شمایند و من حجت خدا بر آنانم. (توضیح حدیث و منبع در "زندگی این عالم")این حدیث مبارکه در یک رقعه که از جانب امام زمان (عج)به شیخ مفید (ره) داده شدهاست.

پس شروع کرده اند به شبه افکنی در ولایت فقیه که از کجا آمده سرتان را قول میزنند و... و اینگونه ما رو کنترل میکنند. و ما هم نشسته ایم و در فکر این هستیم شعیب ابن صالح ریشش سیاه است یا سفید. یک مقدار باید خود را برای ظهور آماده تر کنیم اینگونه راحت از مسائل عبور نکنیم.

عزیز جهان بیا...

/ 0 نظر / 40 بازدید